Časté dotazy

SMArt řešení je komplexní poradenská služba, která Vám pomůže zorientovat se ve veřejných zakázkách. Poradíme Vám, kde hledat zakázky, jak zacházet s dokumentací, jak zvýšit šanci na úspěch i co dělat během přidělené zakázky. Získáte čas na to, v čem jste nejlepší.

Klíčové je poradenství a pomoc s administrativou. SMArt řešení Vám pomůže překonat rozdíly v administrativních nárocích a poradí, jak zvládnout celý proces od výběru zakázky až po její realizaci. SMArt řešení neznamená vyhotovení náplně zakázky jako takové. To je na Vás.

Víme, co děláme. Máme dlouholeté zkušenosti s optimalizací back office procesů ve firmách a vyznáme se v pravidlech veřejných zakázek. Za roky praxe už jsme dokázali překonat všechny administrativní nástrahy výběrových řízení a rádi se s Vámi podělíme o naše know-how.

Ozvěte se nám. Ušetříme vám spoustu času, který byste museli věnovat nekonečnému dohledávání informací. Rádi Vám vysvětlíme, jak veřejné zakázky fungují i co je všechno potřeba, než začnete. Dozvíte se obecné principy i tipy na základě našich zkušeností. Vyzkoušejte nás.

Víme, že každý klient má jiné potřeby. Proto je potřeba si na začátku ujasnit, v čem Vám můžeme pomoci. Podle toho se domluvíme na obsahu služeb. Během spolupráce jsme samozřejmě připraveni poradit Vám s čímkoliv v oblasti veřejných zakázek. Vysvětlíme nejasnosti a doporučíme postupy. Pojďte do toho s námi.

Je to různé. Záleží na obsahu zakázky a oboru podnikání. Obecně jsou to ale týdny až měsíce.

Víme, že každý si někdy prochází obdobím, kdy má méně práce a příležitostí. Rok 2020 je díky světové pandemii o to náročnější. Nabízíme všem schopným hráčům z komerční sféry možnost prosadit se ve veřejných zakázkách. Díky našim zkušenostem budete mít větší šanci uspět. Hrajeme fér a za ceny přijatelné pro obě strany.